Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Приєднуйтесь/Категорії членства

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

 

Категорії членства

Будь ласка, ознайомтеся із категоріями членства і відповідним розміром внеску, що є річним.

 

 

 

 

Категорія   Розмір річного внеску
Базове індивідуальне Один дорослий. Часопис «Птах» надходитиме на Вашу адресу чотири рази на рік 25 ГРН.
Родинне Двоє дорослих і діти. Один примірник часопису «Птах» і дитячої сторінки «Повзик» надходитиме на Вашу адресу чотири рази на рік 40 ГРН.
Студентське/Учнівське (від 14 років) Один студент або учень віком від 14 років. Один примірник часопису «Птах» надходитиме на Вашу адресу чотири рази на рік 20 ГРН.
Пільгове для пенсіонерів/інвалідів Один дорослий. Один примірник часопису «Птах» українською мовою надсилатиметься на Вашу адресу чотири рази на рік 10 ГРН.
Дитяча група Один дорослий, що є керівником групи і довільна кількість дітей, які бажають стати членами дитячої групи ТОП (керівник групи повинен надіслати в Секретаріат перелік дітей і дату їх народження). Керівник отримуватиме на свою адресу чотири рази на рік один примірник часопису «Птах» і дитячу сторінку «Повзик» по одному примірнику для кожної дитини, що входить у групу.

25 ГРН.
(або 10 ГРН. для керівника, що є пенсіонером)

 

1,2 ГРН.
для однієї дитини

 

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google