Хто ми

Громадська природоохоронна організація, що активно займається охороною рідкісних і зникаючих видів птахів і їхніх природних середовищ існування. Партнер BirdLife International в Україні.

Слідкуй за нами
Facebook
Twitter
Vkontakte
 
Головна/Приєднуйтесь/Чому варто долучатися до Товариства?

ПРИЄДНУЙТЕСЬ

 

Чому варто долучатися до Товариства?

 

Члени Товариства допомагають у нашій роботі різним чином:

 

  • Внески, які сплачують члени Товариства, є важливою фінансовою допомогою в природоохоронній і просвітницькій роботі.
  • Що більше членів налічуватиме наша організація, то більший вплив ми зможемо чинити на посадовців, відповідальних за прийняття рішень у сфері охорони довкілля. Потужна мережа членів — це запорука успішної роботи зі збереження птахів і природи, адже дослухаються лише до організацій, які мають сильний потенціал.

 

Чи може стати членом Товариства особа, що немає біологічної освіти, зокрема, не є орнітологом?

Українське товариство охорони птахів є громадською організацією, а не науковою. Тож ми не вимагаємо від охочих долучатися до нас володіти спеціальними знаннями в галузі біології. Натомість ви матимете можливість самостійно за допомогою інформаційних матеріалів, часопису «Птах», дізнатися багато цікавого про життя птахів у природі.

 

Як часто потрібно сплачувати членський внесок?
Розмір внеску, зазначений для кожної категорії, є річним. Щоб продовжити членство, наступний внесок необхідно сплатити через 12 місяців після дати попередньої сплати.

 

Часопис "Птах"

Часопис “Птах” виходить 4 рази на рік і розповсюджується серед членів Товариства. На сторінках “Птаха” читайте цікаві розповіді про життя птахів і їх охорону, природоохоронні проблеми України та світу, інформацію про різноманітні природні куточки нашої країни, про діяльність Товариства і Партнерства BirdLife International, а також новини, підсумки акцій і конкурсів, упроваджуваних Товариством. Традиційно обкладинку нашого "Птаха" ілюструє художник Ігор Землянських.

Приєднуйся!
Copyrights © 2017 ТОП
Розроблено на CMS Webolla
c99 shell hacklink istanbul evden eve nakliyat hacklink Google